Co zawiera zestaw ?

Kolekcjonerska edycja płyt DVD serialu Ucho Prezesa

Limitowana kolekcja płyt DVD z serialem "Ucho Prezesa"

149,00 zł

W jednym opakowaniu znajdą Państwo:

  • 8 płyt DVD
  • 4 sezony serialu (w tym 1 nieemitowany jeszcze na YouTube)
  • 58 epizodów (w tym 8 epizodów specjalnych)
  • autografy Roberta Górskiego i Mikołaja Cieślaka!*

* Aby je uzyskać musisz wpisać hasło: "autografy" w pole Dodatkowe informacje / kod promocyjny na formularzu zamówienia.
* informujemy, że kolekcja płyt DVD z autografami będzie wysyłana w najbliższy poniedziałek po potwierdzeniu płatności

Czym jest "Ucho Prezesa" ?

miniserial polityczny Ucho Prezesa

"Ucho Prezesa" to miniserial polityczny, stworzony przez Roberta Górskiego, lidera Kabaretu Moralnego Niepokoju.
Sam Robert wciela się w nim w TEGO Prezesa, w TYM gabinecie, na TEJ ulicy. Jest tytułowym uchem, do którego każdy chce dotrzeć.
Jest to serialowa kontynuacja "Posiedzenia rządu", które Robert Górski pisywał od lat do programów kabaretowych. Z tym, że teraz bohater nie jest premierem - nie uczestniczy w posiedzeniach rządu, tylko siedzi za biurkiem i wydaje dyspozycje. Centrum dowodzenia światem mieści się właśnie w jego gabinecie, a nie w Radzie Ministrów, dlatego tam została przeniesiona akcja serialu.

Jak mówi sam Robert Górski: "Wszystko zdominowała jedna partia. Piszę krótkie opisy tygodnia do "Wprostu”. Próbuję czasami napisać coś o opozycji, ale ona jest tak niemrawa, blada i pozbawiona wyrazistych postaci... PiS naprawdę zgarnął całą pulę, zawładnął masową wyobraźnią właśnie dlatego, bo wystawił w pierwszej linii dobrych napastników.
[...] Siłą rzeczy nie będzie tam nikogo z opozycji, bo nikt by się tam nie dostał. Chyba że wdarłby się jakoś gwałtem. Nawet prezydent nie może tam się dostać, siedzi pod drzwiami, czekając na zaproszenie".

"Ucho Prezesa" to prawdziwe kulisy współczesnych wydarzeń. Jeśli chcecie wiedzieć, jak to tak naprawdę wygląda, oglądajcie, lubcie, pokazujcie światu!

Fragmenty serialu